Rajz- és fotópályázat "A legszebb pillanat a Tavaszi szünetben" címmel

A Szülői Szervezet – az iskolavezetés támogatásával – rajz- és fotópályázatot hirdet a Tavaszi szünet élményeinek, történéseinek, meghatározó pillanatainak feldolgozásával kapcsolatban. Rajzold le, fesd le, vagy készíts fotót arról, mi történt Veled, Veletek a Tavaszi szünetben! Részletekért kattints.

Felső tagozatban osztályonként 5-5 fotó, fotómontázs elkészítése a feladat,   alsó tagozatban osztályonként 5-5 rajzot vagy festményt, fotót, esetleg ezekből összeállított montázst várunk.

Egy-egy osztályból csapatot alakítva, de természetesen az osztályt képviselve mutassátok be, hogyan telt a szünet, milyen pillanatok voltak azok, melyeket szeretnétek másoknak is megmutatni.

A legjobb alkotásokat díjazzuk: alsó tagozatban egyszeri 10.000,- forintos pizzautalvány, amit az osztály használhat fel, míg felső tagozatban az osztályok közötti versenyhez 50 pont nyerhető!

Minden rajzot, montázst feltöltünk, bemutatunk az iskola honlapján is.  Az iskola aulájában a készített művekből kiállítást tartunk, hogy a diákok, szülők, pedagógusok is megcsodálhassák munkáitokat.

Benyújtás helye: Intézményvezető úr titkársága,  fotók esetén: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Leadási határidő: 2015. április 13. hétfő 15.00 Eredményhirdetés: 2015. április 27. hétfő

Díjátadó: 2015. április 27. hétfő

Ne felejtsétek el az alkotás hátoldalán, vagy az elektronikusan küldött képek kísérőlevelében feltüntetni a neveteket, osztályotokat!  Kellemes időtöltést, jó munkát kíván  a Szülői Szervezet!