Fontos információk az első tanítási nappal kapcsolatban

Szeptember 1-jén mindenkit 7:30-ra várunk az ünnepélyes tanévnyitóra. Jó idő esetén az udvaron (esetleg a fenti pályán), rossz idő esetén a tantermekben hallgathatjátok végig az ünnepi műsort. NEM MINDENNAPI ÉVNYITÓRA KÉSZÜLÜNK, EZÉRT MINDENKINEK ÉRDEMES IDŐBEN IDEÉRNI! Utána mindenkinek négy osztályfőnöki órája lesz! Megkérjük a kedves alsós szülőket, hogy jöjjenek az első napon a nem napközis gyerekekért 11:45-re, vagy írásos formában jelezzék, hogy gyermeküket hazaengedik, hiszen ne felejtsék el, a tavalyi tanévtől a gyerekeknek délutánig az iskolában kell maradni! A felsősökre is ugyanez vonatkozik. Az első napon hazaküldjük a gyerekekkel a hivatalos papírt arról, hogy szeretnék-e gyermeküket kikérni a délutáni iskolában tartózkodás alól. Ezeket kérjük keddre visszahozni, ennek hiányában nem engedhetjük haza a tanulókat!