Sportnapot és családi napot tartottunk

Április 14-e rendkívüli nap volt iskolánk életében. A délelőtt folyamán különböző sporteseményeken vehettek részt tanulóink, délután pedig a várva-várt családi napot tartottuk meg. Mondanunk sem kell, óriási buli volt. KÉPEK ITT

Számos lehetőség nyílt tanulóinknak, hogy mozogjanak egy jót, hiszen számos helyszín biztosított izgalmasabbnál izgalmasabb eseményeket. Az alsósok birkózhattak, míg a felsősöket foci, várméta és floorball várta. Minden kategóriában sikerült győztest hirdetni. A délelőttöt akadályverseny zárta. A kicsik a Duna-parton, a nagyok az iskolában és környékén küzdöttek meg egymással. A felsős akadályversenyt a 8.b osztály nyerte.

Délután a már hagyománnyá váló családi napot szerveztük meg. Sajnos az időjárás nem volt kegyes hozzánk, így a régóta és nagy erőfeszítésekkel megszervezett programok egy részét el kellett hagynunk, de az iskola falain belül is találtunk lehetőséget a szórakozásra. Rideg István és Maletáné Szabó Katalin főszervező nyitotta meg a délutánt, majd Vona Rebeka és Gasparovszky Tibor közös hangszeres produkcióját hallhattuk. Iskolánk tanulóinak legszebb rajzait láthatták a családi napra elkészített kiállításon. Utána volt, aki sakkozott, de focizni is lehetett, vagy éppen csak egy osztályteremben közösen játszani valamit. Aki eljött, biztosan jól érezte magát.

A Szülői Szervezet egész héten húsvéti vásárt tartott, ezúton köszönjük nekik, hiszen a gyereknapra gyűjtöttek pénzt tanulóinknak.

Mindenkinek köszönjük a részvételt.