Farsangoztunk

Alsó és felső tagozat egy napon ünnepelte a farsangot iskolánkban. A kicsik közös jelmezversennyel indítottak a tornateremben, ahol is olyan fantáziadús jelmezeket láthattunk, amikre nem is gondoltunk volna. A Petőfi iskola, mint jelmez??? De láthattunk rengeteg más egyedi jelmezt is, bizonyára nagy munkát fektettek bele a szülők is, köszönjük! A helyezetteket a szülők választották ki évfolyamonként, az eredmény a képek között látható. KÉPEK ITT

A jelmezverseny után az elsősök és a másodikosok termükben folytatták a farsangozást, a nagyobbak pedig diszkózhattak és büfézhettek. Jó kis móka volt!

A felsősök is jól szórakoztak. A jelmezversenyen sajnos most nem túl sokan vettek részt, de aki vállalkozott rá, jutalomban részesült. Itt is ötletes jelmezeket láthattunk, a nyertes maga TESCO lett...

Énekversenyt is tartottunk, ahol bátor énekespalánták mutathatták meg tudásukat. Az 5.A vegyes csapata, Szundi Kata és Vadas Réka, Bagi Donát és Nagy Gergő, Szabó Gréta, Valkai Klaudia, Héring Adrienn és Szalay Boglárka, Speri Máté, Topa Zoltán, Braun Patrik és Horváth Zoltán mind nagy élményt nyújtottak!

Vadas Réka és Szundi Kata táncbemutatója is jól sikerült, majd a tombolán rengeteg ajándékot sikerült kiosztanunk!

Aki eljött, remekül érezte magát!

KÉPEK ITT