Állatbarát aszfaltrajzok

Az Állatvédelmi Témahét keretein belül iskolánk a gyermekeinek lehetőségük volt aszfaltrajzot készíteni az iskola bejárata elé. Természetesen a téma az állatvilág volt. Számos színes alkotás készült, amelyeket a fotódokumentáció örökített meg.

Felsősök és alsósok is egyaránt részt vettek a programon, amely az óraközi szünetekben zajlott. Mivel a felsősök közelebb vannak a bejárathoz, így természetesen nagyobb létszámban képviseltették magukat. A gyerekek sablonok illetve saját fantáziájuk alapján alkothattak, többnyire az utóbbit használták.

Bár a program előtti este esett és az aszfalt vizes volt ez sem kedvetlenítette el az alkotni vágyó tanulókat. A rajzokat az arra járó gyalogosok, illetve a délután érkező szülők is megcsodálhatták.

További képek itt