Mosolylánc

A Mosoly Világnapja alkalmából október 5-én békesétára indultunk 402 tanulóval és 40 pedagógussal, munkatárssal. Rendhagyó szombati tanítási napunk harmadik tanórájában, egy közös testnevelés óra keretében, mosolyláncot alkotva körbesétáltuk iskolánk épületét. Vidáman készülődtünk, mosolyogva melegítettünk be családi délelőttünkre. A séta befejeztével „rókavadászatot” tartottunk, mely játék keretében előzőleg elrejtett mosolykártyákat kellett megkeresniük a gyerekeknek az iskola területén. A megtalált kártyákon olvasható idézeteket felolvastuk, megszívleltük, majd feltűztük a mosolyparavánunkra. Összesen 60 db mosolyidézetet találtak meg a gyerekek.

14. számú kártya: „Mosolyogj! A mosoly ingyen van, de megfizethetetlen. Mosolyogtál már ma?”
21. számú kártya: „Mosolyogj! A mosoly mindenre gyógyír. Tessék hát gyakorolni! Mosolyogtál már ma?”

További képek itt