Tanévzáró ünnepély

Újra eltelt egy év! A 2023/2024-es tanévben velünk robogott az iskolavonat, benne a munka, a tanulás, a remény, a szeretet, az öröm, a siker szerelvénye, és persze jutott néhány kocsiban hely a csalódásnak és a gondoknak is. De most egy időre becsukódnak a tankönyvek, bezár a suli és bezár a KRÉTA Napló is. Eljött a gondtalan napok ideje, két hónapig minden tanuló 0-24 órában újra önfeledt gyermek lehet. A bizonyítványáért valamennyi tanítványunkat nagyon megdicsérjük, a kiemelkedő teljesítményeket pedig elismerő oklevélben és tárgyi jutalomban részesítjük.

A Petőfis Tanítványainkért Alapítvány az „Év diákja 2024” címet pályázatáért, példás szorgalmáért, példás magatartásáért és kiváló tanulmányi munkájáért Szabó Bálint Miklós 4.c osztályos tanulónak adományozta.

Nevelőtestületi dicséretet kapott:
1.a: Csontos Lili Norina, Fodor Nimród, Szabó Péter, Szőke Dávid, Sáfár Domán
1.b: László Botond, Juhász Alex
2.a: Kapás Mira, Sótér Emília, Lukácsi Péter, Kovács Flórián , Kovács Milos, Horinka Marcell Attila
2.b: Fábián Hanna, Schreiber Ádám
3.a: Kiss Olivér Kende, Vainel Kristóf, Bereczki Ditta, Dénes Dorina, Pribék Tamás
3.b: Pock Emília
4.a: Pekli Áron, Pintér Szófia
4.b: Turi Vivien Fruzsina, András Dorka, Mendi Izabella
4.c: Meksz Lili, Kőszegi Gergely Zétény, Varga Lia Vanda
5.a: Garbacz Máté, Nagy Norbert, Izsák Eszter, Kiss Balázs, Gál Zoé
6.a: Kovács Levente, Dániel Bendegúz
6.b: Molnár Csenge, Boór Milán, Preizler György
6.c: Vainel Vince
7.a: Imre Vivien
7.b: Várnagy Kitti, Várnagy Erik

Kedves Gyerekek! Kívánjuk, hogy lelkileg töltekezzetek és szerezzetek szép nyári élményeket! Vigyázzatok magatokra, szeptemberben várunk vissza benneteket!

További képek itt