Ki tud többet

A korábbi évek hagyományának megfelelően, a Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola idén ismét megrendezte a ’Ki tud többet…?’ csapatversenyt az angolt mint idegen nyelvet tanuló diákok számára 2024. március 25-én. Az idei verseny pontos címe ’Ki tud többet a brit és az amerikai ünnepekről, jeles napokról?’ volt.
A vetélkedés magyar nyelven folyt nagyon jó hangulatban 12 csapattal városi és városkörnyéki iskolákból. Az egyes csapatok két főből álltak, iskolánkat Kiss Balázs és Nagy Norbert 5.a osztályos tanulók képviselték. A fiúk három hetes alapos felkészülése meghozta gyümölcsét, a külsős iskolák között a 2. helyezést érték el. Balázs a verseny előtti héten megbetegedett, de így is vállalta a megmérettetést, ezért külön dicséretet érdemel.
Nagyon büszke vagyok versenyzőinkre, szép élményekkel gazdagodtunk!
Szombat Katalin felkészítőtanár

Büszkeségeink - további képek