Véradóbarát Általános - másodszorra

Tisztelt Szülők, Munkatársak, Városrészi Lakók!
Örömmel értesítjük Önöket, hogy iskolánk, a Dunaújvárosi Petőfi Sándor Általános Iskola, a 2023. november 28-i véradáson legtöbb résztvevővel másodszor is elnyerte a Véradóbarát Általános Iskola címet, I. helyezéssel! A Magyar Vöröskereszt két nagy ajándékcsomaggal ajándékozta meg iskolánkat a magas számú részvételért, melyek tartalmát azon tanulók között fogjuk szétosztani, akik felnőtt hozzátartozói részt vettek a novemberi véradáson. Kérjük a tanulókat, tájékoztassák erről osztályfőnöküket. Városrészünk önkéntes véradóit nem tudjuk azonosítani, de hálásan köszönjük nekik is, hogy önkéntességükkel megmentették 3-3 ember életét. Gratulálunk továbbá a Dunaújvárosi Tankerületi Központ másik három véradó iskolájának, a Vasvári, a Dózsa és az Arany Iskoláknak is! Véradó helyszínnek az idén is jelentkezünk, várjuk Önöket újra 2024-ben!