December hónap osztályai – 5.a és 5.b

A naptári év utolsó hónapja mondhatni is mozgalmasan telt az osztályoknak. A két ötödik osztály egész hónapban szorgalmasan, lelkesen készült iskolánk hagyományos karácsonyi műsorára. A 6.b osztály aulát és karácsonyfát díszített. Szintén ebből a három osztályból több tanuló házi angolversenyen mérette meg magát. A 8.a három diákja Baky Ágnes matematika versenyen ért el 7. helyezést.
Decemberben a legtöbb dicséretet az 5.b és a 6.b, legkevesebb hiányt, mínuszt pedig az 5.a és a 7.a szerezte. Mindemellett a 8.b egyéni segítségben, valamint a soros ökojárőr szolgálatával nyert pontokat. A képzeletbeli dobogó fokain hihetetlenül szoros volt a verseny, a legfelső szinten végül holtverseny alakult ki:
1.    5.a    762 pont
1.     5.b    762 pont
3.    6.b    737 pont
4.    7.a    673 pont
5.    8.b    666 pont
6.    8.a    650 pont