Zánkai Erzsébet-karácsony

Tanulóink második alkalommal látogattak el az Erzsébet Alapítvány zánkai, karácsonyi programsorozatára. Harmincnégy tanulóval vonatoztunk el a helyszínre, ahol finom ebéddel vártak minket. Egy karácsonyi cirkuszi előadást tekinthettünk meg zsonglőrökkel, bohóccal, táncosokkal, ami remek hangolódás volt a közelgő ünnepekre. Másnap megtekintettük a téli Balatont, majd egy tartalmas váltóversenyen vettünk részt, ahol csapatunk a harmadik helyen végzett, gratulálunk nekik! A nap folyamán páran a lézerharcot is kipróbálhatták, de a korcsolyázásról sajnos az eső miatt le kellett mondanunk. Jó meleg szálláshelyünk volt és sok finomságot ehettünk a három nap folyamán. Természetesen december 6. révén a Mikulás is hagyott csomagot a gyerekeknek.
Kísérők: Czimmer Éva, Bolygó Krisztina, Juhász Veronika és Pillár Balázs

További képek itt