AlmaZöld díjátadó gála

A fenntarthatósági témahét záró rendezvényére, az AlmaZöld konferencia és díjátadó gálára, június 9-én került sor a Normafa Rendezvényközpontban, Budapesten. Örömmel értesítem Önöket, hogy számos díjat nyert iskolánk, szám szerint 6-ot vettem át. Szeretném felsorolni, megosztani,  mennyit is ért az a sok áprilisi zöld kihívás és megmozdulás, amit diákok, szülők, pedagógusok a tiszta és egészséges környezetért, illetve szemléletünk formálásért tettünk. Az oklevelek gyönyörűek, valamennyit ki fogjuk állítani iskolánk aulájában.

Elnyert fenntarthatósági díjaink:

-    Legaktívabb iskola díj Közép-Magyarország régióban.
-    1. helyezés: Hol szökik az energia? pályázat Közép-Magyarország régióban.
-    1. helyezés: Időszakos szelektív hulladékgyűjtő verseny Fejér vármegye - mobiltelefon kategória.
-    3. helyezés: Időszakos szelektív hulladékgyűjtő verseny Fejér vármegye –
használt elem kategória.
-    Fődíj: Energiatudatos iskola cím.
-    Különdíj: Zöld energia a levegőtisztaságért díj.

Iskolánk nevét a szervezők minden díjnál feltüntetik a témahét honlapján, fenntarthatósági témahetünk összefoglalóját pedig közzéteszik iskolai jógyakorlatként a többi iskola számára. A díjakért összesen 610 000Ft támogatásban részesül iskolánk alapítványa, melynek feléről szabad felhasználással dönthetünk, másik feléből pedig szemléletformáló zöld napot valósíthatunk majd meg a következő tanév során.

Hálásan köszönöm minden tanulónak, szülőnek,  munkatársnak a díjakért végzett munkát, zöld aktivitást!

Árvai Gyöngyi intézményvezető

További képek itt