Szerenád 2023

Kedves Nyolcadikosok! A nevelőtestület nevében szeretném megköszönni nektek a csütörtök esti szerenádot. A kedvünkért szépen felöltöztetek, felsorakoztatok, kiálltatok elénk, és csak nekünk, együtt énekeltetek. A dalokkal csodálatos és tartalmas gondolatokat közvetítettetek felénk, megható kis műsorotokkal mély érzéseket, jó emlékeket hagytok itt nekünk.

A szerenád nem kötelező esemény, hanem egy kedves gesztus, amit a diák kezdeményez és egy lehetőség, amivel a diák elbúcsúzhat a pedagógusától. Szeretnénk, hogy tudjátok, az, hogy eljöttetek, számunkra hatalmas ajándék volt, többet ért, mint bármennyi virág, bonbon vagy tárgyi ajándék. Nagy megtiszteltetés volt benneteket meghallgatni, és utána veletek egy utolsó kötetlen beszélgetésben elbúcsúzni. Köszönjük szépen!

Legyetek boldogok, sikeresek, értékes emberek! Ha szükségét érzitek, vagy csak éppen erre jártok, bármikor szeretettel fogadunk, visszavárunk egy-két jó szóra benneteket!

Árvai Gyöngyi intézményvezető és a nevelőtestület

Tovább képek itt