Ökolábnyom - Szépíró verseny

Hagyományainkhoz híven az idei tanévben is megrendezésre került a Szépíró Verseny Iskolánkban alsó és felső tagozaton egyaránt.  Lelkes kis tanítványaink a gyöngybetűiket és kitartásukat mérhették össze a verseny során. A versenyen alsó tagozaton 23 tanuló, a felső tagozaton pedig 40 diák vett részt.

A verseny témaköre idén a Fenntarthatóság volt.  A gyerekek a szelektív hulladékgyűjtő konténerek megkülönböztető színeiről és az ökolábnyom fogalmáról kaptak ismerteket a szépírás gyakorlatában. A tanulók munkáit aulánkban kiállítottuk. Oly sok remek munkát, gyönyörű sorokat alkottak a gyerekek, hogy a bírálóbizottságnak roppantul nehéz dolga volt a dobogósok kiválasztásában. A bírálásban és a verseny lebonyolításában részt vettek: Meskálné Jónás Ildikó, Szeitlné Mészáros Márta, Kálmán Kinga, Pusztai Ágnes, Juhász-Számely Szandra

Nyerteseink:
2. évfolyamon:
I. helyezett: Kiss Máté 2/a
II. helyezett: Bereczki Ditta 2/a
III. helyezett: Oravecz Renáta 2/b és Bak Dorka 2/a
Különdíjasunk: Bartos Bence Márk 2/b

3. évfolyam:
I. helyezett: Tóth Laura 3/a
II. helyezett: Oszlányi Lilla 3/a
III. helyezett: Karsay Melissza 3/b
Különdíjasunk: Tonka Patrik 3/c

4. évfolyam:
I. helyezett: Kovács Fanni 4/a
II. helyezett: Gál Zoé 4/a és Izsák Eszter 4/a
III. helyezett: Sóti Renáta 4/b

5. évfolyam:
I. helyezett: Molnár Csenge 5/b és Fellegi Zsombor 5/b
II. helyezett: Hajor László 5/c és Szenczy Lujza 5/a
III. helyezett: Nagy Gréta Panka és Priskin Izabella 5/b

6. évfolyam:
I. helyezett: Várnagy Valter 6/b
II. helyezett: Várnagy Kitti 6/b és Kis Anikó 6/b
III. helyezett:  Imre Vivien 6/a

7. évfolyam:
I. helyezett: Badi Léna 7/a
II. helyezett: Boncz Adél 7/a
III. helyezett:  Szilágyi Dorottya 7/a

8. évfolyamon:
I. helyezett: Kovács Alexa 8/a és Katona Nóra 8/a

Szívből gratulálunk a nyerteseknek, és minden diákot visszavárunk jövőre!

A program szervezője: Juhász-Számely Szandra


További képek itt