Zöld Diákparlament

A fenntarthatósági témahét vége felé iskolánk Diákönkormányzatának tagjai a 4-8. évfolyamról Zöld Diákparlamenti ülésen vettek részt. Ennek során elmondhatták véleményüket a témahét eseményeinek, programjainak kapcsán. Az osztályok képviselői sorban, pár szóban nyilatkoztak arról, mi tetszett benne a leginkább, mit szeretnének, ha megtartanánk a programok közül később is, esetleg mely pontokon lehetne legközelebb változtatni. Kifejezetten hasznos vélemények érkeztek. Nem túl meglepő módon a „tetteket” preferálták az előadással szemben. A legtöbben az esti sétát, a magaságyásokat illetve a szemétszedést említették.

A témahéten túl szót ejtettünk még a közeljövőben lebonyolításra kerülő papírgyűjtésünkről is, ahol – főleg a nagyobbaknak – az ezt megelőzőekhez képest nagyobb szerepet szánok.

Juhász Veronika – DÖK vezető pedagógus

További képek itt