Zöld iskolagyűlés – Témahét megnyitó

Iskolánk harmadszor csatlakozott az Oktatási Hivatal által meghirdetett Fenntarthatósági Témahéthez azzal a céllal, hogy közösségünk is hozzájáruljon a Föld védelméhez, a diákok fenntarthatósági ismereteinek bővítéséhez. Iskolánk bízik abban, hogy közös erőfeszítéseink eredményeként a fiatalabb generációk tagjai hasznos tudással gazdagodnak.

A témahetet zöld iskolagyűléssel nyitottuk meg hétfőn iskolánk udvarán, ahol az intézményvezető ismertette a témahét célját és idei témaköreit. Az iskolaközösséget 20 aktivitás, 5 kihívás és 3 tanulói pályázatban történő részvételre invitálta fenntartható értékeink, hulladékgazdálkodás, energiafelhasználás és biodiverzitás témakörökben. Az osztályok lelkesen jelentkeztek a feladatok teljesítésére.

További képek itt