Angolosaink a megyei döntőkben

Iskolánk három diákja ismét angol versenyen remekelt. Erdélyi Bulcsú Levente 7.a osztályos tanuló a háromfordulós Országos Angol Tanulmányi Verseny középdöntőjébe jutott, ahol megyénk tanulói között az igen előkelő 2. helyen végzett. Bulcsú az elődöntőt és a középdöntőt is írásban teljesítette.

Pintér Zoé 8.a és Varga Gergő Dávid 8.b osztályos diákok pedig Székesfehérváron vettek részt a kétfordulós Fejér Megyei Angol Nyelvi Verseny döntőjében. Az iskolai írásbeli forduló után a megyeszékhelyen szóban kellett bizonyítani tudásukat. A szoros mezőnyben Zoé a 3., míg Gergő a 7. helyet szerezte meg.

Mindkét idegen nyelvi verseny első fordulójában több mint 100 diák indult el a továbbjutásért. Már az is nagyon szép eredmény, hogy tanítványaink a sok versenyző közül a második fordulóba jutottak. Az, hogy mindhárman az első tízben végeztek, számunkra hatalmas büszkeség! Gratulálunk tanítványainknak a szép eredményekhez!

Felkészítő tanárok: Hekkelné Imre Györgyi, Pillár Balázs, Árvai Gyöngyi