Szavalóverseny a költészet napja alkalmából

A költészet napja alkalmából április 12-én szavalóversenyt rendeztek a Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskolában. Iskolánkból az első évfolyam vett részt ezen a rendezvényen. Két tanuló Sótér Emília (1.a) és Fábián Hanna Bianka (1.b) mutathatta be, hogy milyen ügyesen mond verset. A versenyen 15 elsős kisdiák szavalta el szabadon választott versét a kéttagú zsűri előtt. Polgár Lilla színész és drámapedagógus, továbbá Rejtő Hajnalka óvodapedagógus, a Magyar Versmondók Egyesületének tagja hallgatta meg a szép produkciókat. Nagy klasszikus költők és mai kortárs költők versei is elhangzottak ezen a délutánon. Tanulóink lelkiismeretesen készültek a megmérettetésre és ügyesen is szerepeltek. Produkciójukat elismerő oklevéllel és egy kis ajándékkal jutalmazták.

Szívből gratulálunk! Büszkék vagyunk Rátok!

Felkészítő pedagógusok: Meskálné Jónás Ildikó, Csuszné Pomóthy Krisztina