Kincses Zalán – ARANY minősítés

A Petőfi 200 emlékév kapcsán az idén 275 éves Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola történelemversenyt hirdetett. „Petőfi Sándor és a szabadságharc” címmel olyan PowerPoint pályamunkákat vártak, melyek a híres költő életének érdekes részleteit és kevéssé ismert epizódjait mutatják be vázlatos szövegrészek, képi illusztrációk és különféle audiovizuális effektek segítségével. A versenyen a Dunaújvárosi Tankerületi Központ, valamint az egész Kárpát-medence Petőfi Sándor nevét viselő általános iskoláinak felső tagozatos diákjai indulhattak. Alkotásaikat március 10-ig kellett beküldeniük, s ezeket aztán a szervező intézmény szakmai munkaközössége és diákönkormányzata bírálta el.

A versenyen Kincses Zalán István, iskolánk 8.b osztályos tanulója eredményesen részt vett, beküldött munkájáért ARANY minősítést kapott. Teljesítménye elismeréséül oklevélben és könyvjutalomban részesült. Sikeréhez ezúton is gratulálunk!

Felkészítő pedagógus: Poór Péter