Március 15-i megemlékezés

Ünnepi iskolagyűlésünkön és a városi ünnepségen is harmadik évfolyamunk gondoskodott a március 15-i műsor előadásáról. Most ötödikesekkel, nyolcadikosokkal és az énekkarral megerősítve álltak színpadra a gyerekek. Elhangzott tőlük Petőfi néhány jelentős költeménye és igyekeztek feleleveníteni az 1848-as márciusi eseményeket. Sok-sok gyakorlás, tanulás, és izgalom jellemezte a felkészülést. Sajnos a megbetegedések miatt kicsit megfogyatkozva, de annál nagyobb lelkesedéssel adták elő műsorukat. Kicsiny gyermekeink szívmelengető megemlékezéssel tisztelegtek a szabadságharcosok emlékének és iskolánk névadójának, Petőfi Sándornak, születésének 200. évfordulóján.

Felkészítő pedagógusok: Bécs Krisztina, Fábiánné Rajcsányi Magdolna, Gulyásné Dorka Violetta, Szabó Tünde tanítók és Kálmán Kinga tanárnő

További képek itt