Véradóbarát általános iskola verseny – I.hely

Tisztelt Szülők! Örömmel értesítjük Önöket, hogy a Magyar Vöröskereszt helyi véradó versenyén iskolánk nyerte el az I. helyezést. Hálásan köszönjük mind a 35 résztvevő szülőnek, pedagógusnak, hozzátartozónak, aki februárban ellátogatott hozzánk és életmentő szándékkal vért adott. Pedagógiai céljaink között szerepel az egészségnevelés, ezért örömmel vettük, hogy céljaink elérésében tanítványaink számára Önök is példát mutattak. A példamutatással szülők és pedagógusok együtt tanítjuk meg gyermekeinknek azt, hogy segíteni jó!

Közösségünk ereje és szülői szervezetünk támogatása az életmentésen, a beteg emberek egészségének javításán kívül másban is megmutatkozott. A résztvevő általános iskolák közül hozzánk érkezett a legtöbb véradó. Összetartásunkért a mai napon iskolánk megkapta a „Véradóbarát általános iskola” címet, mellyel egy kupa büszke tulajdonosává váltunk, továbbá két hatalmas ajándékcsomagban részesültünk. Az elismerést és az ajándékot tisztelettel köszönjük. A kupa az igazgatói iroda dísze lesz, az ajándékcsomagok tartalmát pedig a szülőket véradásra aktivizáló osztályok között fogjuk hamarosan szétosztani.

Aki februárban lemaradt vagy máskor is szívesen segítene, visszavárjuk őszi véradó délutánunkra!