TeAdományozz! - E.M.Á.A.

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a TeAdományozz! akcióban összegyűjtött száraztápot az Első Magyar Állatjogi Alapítvány februárban, az alsós farsang napján elszállította. A legnagyobb mennyiséget összegyűjtő nyertes osztály, az 1.a osztály jelmezbe öltözött kismacskái, kiskutyái, párducai, királylányai, nindzsái és egyéb álarcosai széles mosollyal küldték üdvözletüket a menhelyi állatoknak. A csomagokat a tanulószobás diákok segítettek az állatjogi képviselőnek az autóba bepakolni. Létai Attila, az E.M.Á.A,. elnöke megköszönte a szülők adományait és ígéretet tett arra, hogy a tápot a dunaújvárosi és városkörnyéki állatvédők között osztja majd szét, kap belőle az ebtelep és mentett cicákat nevelő néni is. Köszönet mindenkinek, aki a menhelyi állatokat támogatta.
http://www.emaa.hu/


További képek itt