Csőregi Zalán – Jó tanuló, jó sportoló 2022

Csőregi Zalán 7.a osztályos tanítványunk „Fejér megye jó tanulója, jó sportolója” címben részesült. A kiemelkedő tanulmányú birkózófiú 2022. december 20-án a Fejér Megyei Kormányhivatal Dísztermében vette át a megtisztelő elismerést.

Zalán hat éve birkózik, tanítás után hetente négy edzésen vesz részt. Egy szezonban kettő, évente összesen öt-hat versenyen méretteti meg magát. Legnagyobb eredményei:
- Diákolimpia Országos Döntő II. hely,
- Magyar Bajnokság II. hely szabadfogásban és kötöttfogásban egyaránt,
- Nemzetközi Bajnokság - Horvátország III. hely,
- Nemzetközi Bajnokság - Szlovákia II. hely.

Az ígéretes fiatalember hetedik éve kitűnő tanuló. Kedvenc tantárgyai az angol nyelv és a testnevelés. Szabadideje kevés van, de este szívesen lazít egy jó film megnézésével vagy hétvégén a jégpályán.

Határozott célokat tűzött ki maga elé. Tanulmányait az általános iskola befejezése után gimnáziumban szeretné majd folytatni, és minél előbb szeretne nyelvvizsgát is szerezni. Nagy álma, hogy magyar bajnok legyen, amiért rengeteget tesz, dolgozik.

Hajrá Zalán! Gratulálunk és a céljaid megvalósításához kívánunk sok-sok szorgalmat és kitartást!

További képek itt