November hónap osztálya – 8.b

Novemberben a versenyek kaptak nagy hangsúlyt a pontszerzési lehetőségek közül. A hetedik és nyolcadik évfolyamon az angol nyelvi versenyek OÁTV és a Dunaferr által szervezett verseny; utóbbiról mindkét nyolcadikos osztályunk helyezéssel érkezett vissza. Az ötödik, hatodikosok is zsebelhettek be a hónapban díjakat; rajzpályázaton illetve népdaléneklési versenyen szerepelt egy-egy fő kiemelkedően.

Programok szervezését illetően a nyolcadikosok szereztek 50-50 pontot a Halloween-buli lebonyolításáért, illetve a 6.b osztály a Kecskeavató szervezéséért. A hónapban a legtöbb dicséretet szerző osztály a 6.b volt. Ki szeretnénk emelni még az 5.b és a 6.a osztályt, akik a hónapban a legkevesebb házi és felszereléshiányt gyűjtötték.

A havi összesítésben a 8.b érte el a legtöbb pontot. Gratulálunk!1    8.b    791 pont
2    8.a    749 pont
3    7.a    698 pont
4    5.b    697 pont
5    6.a    694 pont
6    5.a    673 pont