Mikulásbuli

Iskolánk több osztálya (3.a, 4.a, 5.a) osztályfőnökük szervezésében közösségépítő délutáni Mikulásbulit tartott, mellyel a jó öreg Nagyszakállút kívánták előcsalogatni az ajándékosztás előtt. A programok között szerepeltek zenés-táncos játékok, sportvetélkedők is. Természetesen nem maradhatott el az eszem-iszom, dínom-dánom sem a változatos zenék mellett. A mai slágerekkel együtt retró zenékre táncolt az osztály apraja-nagyja. Mások pizsamapartival ünnepeltek, pizzát rendeltek, majd koccintás után meghitt hangulatban matracokon megpihenve közösen filmet néztek. Mindhárom osztályprogram kiváló hangulatban telt, meg is lett az eredménye is, hiszen a Télapó minden tanulónak elhozta a jól megérdemelt mikuláscsomagot.

Bálint Judit, Bécs Krisztina, Kálmán Kinga

További képek itt