SZÜSZE karácsonyi vásár

Az iskolavezetés tisztelettel köszöni az iskolai szülői szervezet elnökének, Pintérné Dima Irininek, hogy idei karácsonyi vasárunkat megszervezte, kifogyhatatlan energiával lebonyolította, a szülőket lelkesen összefogta, megmozgatta. Gratulálunk a sikeres kezdeményezéshez!

Szeretnénk szó szerint közölni a szüsze elnök összefoglalóját:

„Kedves Szülők! Igazán mozgalmas három nap volt! Szeretnék köszönetet mondani Ősi Krisztinának, Kóré Beatrixnek, Ludmann Évának, Vitáris Katalinnak, Horinka Hajnalkának és anyukájának, Biber Anitának, Balogh Alexandrának, hogy személyesen is ott voltak ebben a három napban. Köszönöm a közös barkácsdélutánon való részvételt. Köszönöm minden szülőnek, nagyszülőnek, tanári karnak és mindenkinek, aki csodaszép kézműves díszeivel, finom süteményeivel, – és nem utolsó sorban a gyerekeknek, – akik hozzájárultak az elmúlt három nap sikeréhez. Nagy örömmel írhatom, hogy az itt összegyűlt összeg, amelyből a gyerekeket támogathatjuk 278 845 Ft.”

További képek itt