Látogatás az Idősek Otthonában

2022.12.15-én, csütörtök délelőtt ötödikeseink karácsonyi műsorral ajándékozták meg az Egységes Szociális Intézmény lakóit. Vainel Vince, 5.c osztályos tanuló verset szavalt. Ezt követte egy gyertyatánc 12 tanuló előadásában. A műsorcsokrot közös énekkel, Dolly Roll Táncos hópihék című dalával zártuk, melyben Buzási Zalán Péter és Szenczy Lujza 5.a osztályos tanulók szóló énekkel szórakoztatták a közönséget.
Az otthon lakói köszönetként kezeikből kedves kis szíveket formáztak, illetve, elismerő puszikat dobtak a gyerekeknek, és volt, aki velük együtt énekelt. Búcsúzóul áldott, békés karácsonyi ünnepeket és örömökben gazdag új évet kívántunk az otthon kedves lakóinak.  Jó érzés volt látni, hogy örömöt hoztunk az idősebb generáció szívébe az ünnepek által!

A műsort összeállította: Kálmán Kinga, Szilágyiné Számely Szandra, Milekné Pekkel Szilvia.

További képek itt