Október hónap osztálya – 5.b

Októberben is számtalan lehetőség akadt az osztálypontok gyűjtésére. Az 5.b osztály a Zene világnapjára szervezett vetélkedőt, a 6.a az Aradi Vértanúk napjáról emlékezett meg, míg az Október 23-i műsort a hetedik évfolyamnak köszönhettük meg.
Az osztályok nagy része részt vett a világ legnagyobb tanóráján, a Vasváriban megrendezett 7 karikás játékokon és a városi váltóversenyen. A sportnál maradva Csőregi Zalán, a 7.a tanulója diákolimpián arany érmet szerzett; amiért szintén pontokkal gazdagodott az osztály.
Ezeken felül a már megszokott segítségnyújtások, a hónap során megszerzett dicséretek, illetve a házi és felszerelés hiányok határozták meg leginkább az eredményt.
A hónapban a legtöbb dicséretet a 7.b osztály szerezte, alig valamivel lemaradva követi őket a 6.a.
A végső sorrend pedig:

1    5.b    (772 pont)