Fergeteges Halloween

Hagyományosan a tanév legnagyobb bulija, a Halloween végre elérkezett a felső tagozaton. A 8.A és a 8.B osztály közös erővel tett meg mindent azért, hogy iskolatársaikat szórakoztassák vagy éppen ijesztegessék. A büfében finomabbnál finomabb sütemények várták a gyerekeket, a teaházban pedig pincérlányok szolgálták fel a meleg italokat. Természetesen nem maradhatott el a jelmezverseny, ahol idén is meglepő és kreatív jelmezeket láthattunk, javasoljuk a galéria megtekintését! Idén is üzemelt a jósda, ahol állítólag már valóra is vált pár jóslat. A játékteremben különböző ügyességi feladatokon lehetett részt venni, de itt lehetett tetoválást kérni is. Nagy sikere volt a darts-táblának is. A diszkóban Kinga néni keverte a zenét, nagy-nagy sikerrel. Az este második részében az elvarázsolt kastély várta a bátor látogatókat. Jó páran végigsikoltozták a sötét alagsort, így sikeresen működött ez az állomás is.

A gyerekek beszámolói alapján az este nagyon jól sikerült, többen arról számoltak be, hogy jó volt végre a tanulós hétköznapokat megtörni ezzel a bulival. A szervező osztályokat is dicsérték társaik, de a hetedikesek közül már voltak, akik most megígérték, hogy jövőre még jobb bulit kerekítenek Várjuk!

A szervezést köszönjük a két nyolcadikos osztálynak, és osztályfőnökeiknek: Nagy Gabriellának és Pillár Balázsnak

 

További képek itt