Erzsébet-karácsony - FIGYELEM, RENDKÍVÜL RÖVID A HATÁRIDŐ A JELENTKEZÉSRE!

Az Erzsébet Alapítvány idén is meghirdeti az Erzsébet-karácsonyt, melynek keretein belül a kiválasztott felső tagozatos tanulók három napot tölthetnek díjmentesen a zánkai Erzsébet-táborban.

Az utazás autóbusszal történik, szerda reggeli/délelőtti indulással, péntek reggeli utáni hazaindulással. A program során a gyerekek étkezése megoldott, a helyszínen feltehetően büfé is üzemel. A három nap alatt három, az alapítvány által szervezett programon, valamint esti zenés összejövetelen vesznek részt a gyerekek, de egyéb, saját programot is tervezünk.

A program tervezett időpontja: VÁLTOZÁS: a következő turnusokat pályázzuk meg:

november 23-25.

november 28-30.

november 30 - december 2.

december 5-7.

AKI AZ IDŐPONT VÁLTOZÁSA VAGY BIZONYTALANSÁGA MIATT VISSZALÉPNE, vegye fel a kapcsolatot iskolánkkal a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen, és írja meg törlési kérelemét.

A programra való jelentkezés nagyon rövid határidőkkel jár!

A jelentkezés menete:

Előzetes jelentkezés a mellékelt Google Űrlapon 2022. október 19. csütörtök 10:00-ig.

A jelentkezők elbírálása alapján a kiválasztott tanulók jelentkezési lapot kapnak még csütörtökön, melyet október 20. (péntek) reggel 8:00-ig vissza kell hozni. Ezzel egyidőben kell beküldeni a hátrányos helyzetről, halmozottan hátrányos helyzetről, rendszeres gyermekvédelmi kedvezményről, stb. szóló dokumentumokat. A határidő után beérkezett jelentkezési lapokat nem áll módunkban elfogadni.

A kiválasztás szempontjai:

- szociális helyzet

- magatartás

- korábbi hasonló programokon való részvétel

- a jelentkezők végleges számának alapján meghatározott utazócsoport (pl. évfolyam) maximális létszáma.

Az utazók maximális létszámát később határozzuk meg, de nagy csoporttal most nem pályázunk.

A táborba azok jelentkezzenek:

• akik a megadott időszakban biztosan nem terveznek más programot
  • akik akkor is fenntartják jelentkezésüket, ha más osztálytárs vagy barát mégsem tud elmenni
  • akik feltételezhetően el tudnak tölteni ennyi napot szülők és az otthon nélkül
  • akik tudják a szabályokat követni ennyi napon át
  • akik egészségügyileg (fizikailag és mentálisan) tudják vállalni a táborozást
  • akik aktív pihenést keresnek,
  • akiket érdekelnek a szervezett programok

A programra való előzetes jelentkezés nem jelent automatikus részvételt. A jelentkezési lapot kapó és azt visszahozó tanulókkal a pályázatot beadjuk, aminek elbírálását az Erzsébet Alapítvány végzi, így a program csak a kedvező elbírálás esetén valósul meg. Az elbírálás időpontja kb. november közepe.