Tanévzáró ünnepély

Tanévzáró ünnepély 2022

2022. június 22-én utoljára gyűltünk össze tanítványainkkal a 2021/2022-es tanévben, hogy méltóképpen búcsúzhassunk el 50. - jubileumi - tanévünktől. Az ünnepélyen fellépett iskolánk énekkara, Rideg István intézményvezető úr pedig elbúcsúzott a tanulóktól és az iskolától.
Az igazgató úr Mahatma Gandi gondolatait idézve és folytatva zárta le a tanítási évet: „… a jól végzett munka egyedüli jutalma abban áll, hogy elvégeztük.” … „Mi az idei tanévet elvégeztük. Ezért elérkezett az a pillanat, amelyet ugyanolyan lelkesedéssel várnak tanárok és diákok egyaránt.” Az ünnepi műsor után a kiemelkedő teljesítmények díjazása következett.
Miniszteri elismerő oklevélben részesült Meskálné Jónás Ildikó tanítónő. Ezúton is gratulálunk az országos szakmai elismeréshez. A pedagógus méltatását külön cikkben közöljük.
Kitűnő / Kiváló bizonyítványáért könyvjutalomban és nevelőtestületi dicséretben részesült:
1. évfolyam: Antal Dorka, Bereczki Ditta, Herink Hédi Hella, Katona Ervin, Kiss Máté, Kiss Olivér Kende, Vainel Kristóf, Bencze Máté, Pribék Tamás, Sáfár Leonárd, Bartos Bence Márk, Csizmadia Frigyes, Mile Eszter Lea, Pock Emília, Weixl Nadin, Weixl Natali

2. évfolyam: Fazekas Léna, Friedl lászló, Oszlányi Lilla, Pálfi Dániel, Pekli Áron, Petrás Lóránt, Pintér Szófia, Simon-Sáth Dominik, Tóth Laura, András Dorka, Mendi Izabella, Turi Vivien Fruzsina, Domokos Bence, Kőszegi Gergely, Meksz Lili, Varga Lia Vanda

3. évfolyam: Gál Zoé, Garbacz Máté István, Izsák Eszter, Kovács Fanni Liliána, Nagy Norbert István, Szombat Ármin, Vincze Lilla, Kiss Fruzsina Zoé, Régi Vanessza Vivien

4. évfolyam: Czibusák Éva, Dániel Bendegúz, Kovács Levente, Tóth Karolina, Boór Milán, Lankovits Lara, Molnár Csenge, Nagy Gréta Panka, Zelei Zsófia, Ősz Csenge Boróka, Vainel Vince

5. évfolyam: Imre Fanni, Imre Vivien, Kovács Emma Karina, Várnagy Erik, Várnagy Kitti, Várnagy Valter

6. évfolyam: Andonov Juliana, Badi Léna, Becs Maja, Boncz Adél, Csőregi Zalán, Kovács Lévi Olivér, Németh Kíra, Páhi Zsolt Alex, Szalma Ádám Attila

7. évfolyam: Balogh Ludovika, Kincses Zalán István

8. évfolyam: Hegyes Márk, Sárosi Zalán, Somogyi Vivien Bernadett, Tenyér Levente

A Petőfis Tanítványainkért Alapítvány kitüntető címében részesült:
Vainel Vince 4.c – Az év diákja 2022
Ecsődi Amanda Katalin 8.a - Az év diákja 2022
Somogyi Vivien Bernadett 8.b - Az év segítője 2022

A gyerekek a bizonyítványokat már hagyományosan a tantermeikben kapták meg. A tanév követelményeinek sikeres teljesítéséhez valamennyi tanítványunknak gratulálunk!
Köszönjük a gyerekek egész évben nyújtott szorgalmas munkáját és szüleik támogatását. A nyári szünetre mindenkinek kellemes pihenést, balesetmentes időtöltést és jó egészséget kívánunk!

További képek itt

A duol.hu cikke a tanévzáróról