Május hónap osztálya – 5.b

Május hónapban a programok során viszonylag kevés pontot szerezhettek felsős osztályaink. Versenyek során viszont szép számmal értek el kiemelkedő helyezést.
A 8.a osztály országos Filmfesztiválon szerzett Oscar-díjat. A 6. évfolyam, valamint a 7.b osztály „Képmese” megyei tehetségkutatón kiemelkedő minősítést kapott. Ezek mellett a már megszokott segítségnyújtások, illetve sportolói eredmények is beszámításra kerültek a felsős osztályok közötti pontversenybe.
A hónap nyertes osztálya a már hónapok óta céltudatosan erre készülő 5.b osztály lett, a diákév utolsó hónapjában ők szerezték meg a legtöbb pontot. Az 5.b-sek több programban is remekeltek májusban: „Fut a város” részvétel, országos sakkolimpia (csapat) V.hely, küzdősport (Gi és NoGi Grappling) diákolimpia III. és IV. hely,  laptopok áttelepítésében nyújtott csoportos segítség, szaktanári dicséretek szerzése órai munkáért (technika, angol).
Az első hat helyezett osztály sorrendje a következőképp alakult:
m
1.    5.b    763 pont
2.    8.a    749 pont
3.    7.b    730 pont
4.    8.b    726 pont
5.    5.a    682 pont
6.    8.c    673 pont
Gratulálunk!
Juhász Veronika - Diákönkormányzat

További képek itt