II. Petőfis Gombfoci Bajnokság

A tavalyi nagy sikerre való tekintettel az idén is megszerveztük azt a gombfoci bajnokságot, mely teljes egészében újrahasznosított anyagokból valósult meg.
Péntek délután a napközis és iskolaotthonos csoportok lelkesen készültek a megmérettetésre. A hungarocellből, krepp papírból, gombokból, kupakokból stb. készült pályák egy része asztalon, másik részük a betonos talajon lett felállítva, hogy valamennyi gyereknek lehetősége legyen a játékra.
Egy pályán egyszerre két fő játszhatott, majd egy adott idő után felhangzott sípszó adta meg a jelet a váltásra. Így más gyerekekkel, más kupak- vagy gombjátékosokkal, eltérő pályákon volt lehetőség kipróbálni a tudásukat és a szerencséjüket.
Vidám izgalmaktól, győzelemittas örömkiáltásoktól és vereségek miatti szomorúságtól volt hangos az udvar 1 órán keresztül. De az biztos, hogy alsós tanítványaink nagyon jól érezték magukat és máskor is szívesen részt vennének ilyen viadalokon.
Köszönjük Bécs Krisztina tanító néni szervező munkáját!

További képek itt