Napközis piknik

Délutáni szabadidős programjaink megszervezésekor nagy hangsúlyt fektetünk a természet szeretetének erősítésére, a szabadan eltöltött minőségi idő biztosítására.
E célkitűzések szellemében valamennyi alsós osztályunk kedd délután kígyózó sorokban vonult le a Duna-partra, hogy kikapcsolódjon, játszva tanuljon és élvezze a természet közelségét.
A lehetőségek igen változatosak voltak. Akik kedvet éreztek hozzá csiszolhatták íjásztudásukat, labda-zsonglőrködhettek, de repültek a frizbik, rúgták a fiúk a bőrt és egy kis növénytani túrára is vártuk az érdeklődőket. Előkerültek az otthonról hozott játékok is, amikkel az együtt játszás élménye sokkal izgalmasabbá vált.
A legnagyobb örömet a dombról legurulást jelentette. Ez az ősi játék még ma is hihetetlen vidámságot csal a gyerekek arcára és bár néha pihenni is kellett közben, de a folyamatos újrakezdés kihagyhatatlan volt.
Egy nagyon tartalmas és élményekkel teli délután volt, amelyet a tanulók nem könnyen felejtenek el.
Megfogadtuk, hogy mindenképpen lesz folytatása.

További képek itt