Jóga Móka kutyás módra

Iskolánk jógásainak utolsó foglalkozását a FalkaLand Agility Team koronázta meg.
A csapat trénerei által asszisztált aktivitás keretén belül vonták be a gyerekeket különféle feladatokba.
Először Dog Dancing, azaz táncos-trükkös bemutató ejtette ámulatba a kis nézőket. Ezután nemcsak hűséges társaink, hanem a gyerekek is meg lettek dolgoztatva: egyensúlyozó, taktilitást fejlesztő játékok tették tartalmassá a felállított akadálypályákat. A csillogó szemek, a simogató kezek fejezték ki legjobban azt az élményt, amit a közös játék okoz.
A kutyák jelenlétének jótékony kihasználásával történő mozgás, a remek társaságban eltöltött idő hasznos és kellemes kikapcsolódás volt mindenki számára.
Az óra végén a kutyák jutalomfalatokat érdemeltek, a résztevők pedig házi bodzaszörppel frissítették magukat.

 

További képek itt