Balesetek megelőzése a 3.a osztályban

Ezzel a témával várta iskolánk védőnője, Dávidné Vágó  Ildikó a 3.a osztály tanulóit és osztályfőnökét, Bálint Juditot. Az Egészségmegőrzési Központ által felkínált foglalkozások közül a Balesetek megelőzése témát választották a tanulók meglévő tudására alapozva.
A foglalkozás két fő részből állt. Az első a balesetek megelőzéséről, a balesetveszélyes helyzetek felismeréséről szólt, amit egy érdekes játék zárt le.
A második részben az égési sérülésekről és annak megelőzéséről tudhattak meg többet a gyerekek játékos formában.
A foglalkozáson elhangzottak  hasznos információval szolgáltak mind az iskolai, mind az otthoni balesetveszélyes helyzetek felismerésére és megoldására. A tanulók nagy érdeklődéssel és figyelemmel hallgatták Ildikó néni szavait, tanácsait.
Köszönjük szépen Ildikó néni munkáját és hasznos tanácsait ígérjük, hogy megfogadjuk!

3.a osztály tanulói és Bálint Judit osztályfőnök

További képek itt