Vidáman verselve avagy verselve vidáman

Iskolánk 3.a osztálya Bálint Judit osztályfőnök vezetésével az idei tanévben utoljára látogatott el a József Attila Könyvtárba.
A fő téma a versek, rímek irányában mozgott, miközben a tanulók játékos, szórakoztató formában bővíthették már meglévő irodalmi tudásukat. A rímpárok alkotása, verssorok alkotása egy vidám irodalomórát elevenítettek fel.
Ebben a tanévben immár 5. alkalommal vettek részt Pokornyi Orsolya gyermekkönyvtáros foglalkozásán. A könyvtárhasználattól kezdve a Víz Világnapján át a versekig nagyon izgalmas, érdekes feladatokon keresztül gyarapíthatták a gyerekek a tudásukat. A foglalkozások végén nem maradhatott el a könyvkölcsönzés sem, ami nagyban hozzájárult a gyerekek szókincsének bővüléséhez.
Köszönjük szépen Orsi néninek az egész tanéven át tartó munkáját, örülünk neki, hogy részesei lehettünk a könyvtár életének!

További képek itt