7.b - Április hónap osztálya

Április hónapban a már eddig is megszokott versenyeredmények és a kisebb-nagyobb segítségek mellett főleg a fenntarthatósági témahét során szerezhettek pontokat tanulóink. A Föld napja alkalmából szervezett kiránduláson való (önkéntes) részvétel is beleszámított.
A győztes osztály ebben a hónapban tudatosan arra készült, hogy nyerni szeretne. Vetélkedőt szervezett, termet dekorált, feladatot vállalt a reggeli sorakozónál, illetve kifejezetten motivált volt abban is, hogy a lehető legkevesebb pontlevonást kapja. A 7.b-ben a sok közösségi munka mellett alig volt felszereléshiány, házi feladat hiány. Végül elégedetten fogyasztották el a munkájuk jutalmaként kiérdemelt pizzát.
Az áprilisi pontszámok a következőképpen alakultak:

1.    7.b    869
2.    8.a    803
3.    5.b    737
4.    6.b    736
5.    8.b    721
6.    6.a    708

Gratulálunk! Juhász Veronika - Diákönkormányzat