Helyesírási verseny

Három tanítványunk teljesített sikeresen az idei, XXV. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond Helyesírási Versenyen. Hatodikosaink több mint tizenhétezer versenyző, köztük erdélyi, felvidéki és vajdasági diákokkal együtt, a szerverproblémák nehézségeivel megküzdve vállalták a digitális megmérettetést.
A Nemzeti Tehetség Program Andonov Juliana teljesítményét I. helyezettként értékelte. A tanuló kiemelkedő iskolai eredményéért oklevélben részesült. Németh Kíra és Rácz Patrik tanulók, valamint Batta Kinga felkészítő pedagógus munkáját a Nemzeti Tehetség Program emléklappal jutalmazta.
Teljesítményükhöz mi is szívből gratulálunk! Mindannyiuknak köszönjük az önzetlen munkát és fáradozást, amelyet anyanyelvünk értékeinek megőrzéséért tesznek, tettek.
Árvai Gyöngyi és Rideg István

További képek itt