Vidám pillanatok korcsolyán

Fontos feladata ökoiskolánknak, hogy megtanítsuk tanítványaink számára a tartalmas és élményekkel teli szabadidős tevékenység szeretetét. Így gondolta ezt a 2.a osztály is, aki tanítója vezetésével kihasználta a helyzet nyújtotta lehetőséget és korcsolyázni indult a Városháza térre.
Dunaújváros Megyei Jogú Város Önkormányzata biztosította ezt a műjégpályát, hogy az érdeklődők szabadon hódolhassanak ennek az élvezetnek.
Vidám gyermekkacaj, önfeledt játék, boldog sikolyok mutatták, hogy tanítványaink nagyon jól érezték magukat és élményekkel gazdagon tértek vissza az iskolába. Megfogadták, hogy máskor is korcsolyát ragadnak és a szobai játékok helyett a jégpályán töltik el szabadidőjük egy részét. Így legyen!

További képek itt