ÖKO fogadalom immár másodszor

Elkezdődött egy újév és nagyon sok ember szeretné, ha jobb és szebb lenne, mint a tavalyi. Nincs ez másként intézményünk tanulóival sem, akik ÖKO iskolaként átérzik a környezet adta feladatok szükségességét és megértik, hogy csak mi tehetünk azért, hogy jobbá tegyük ezt a világot.
Ennek részeként fogadalmakat tettünk. Vannak osztályok, akik a takarítás terén szeretnének lépéseket tenni, vannak, akik a hulladékgyűjtés fontosságát említették, vannak, akik a műanyagkupakokat vállalják, hogy a gyűjtőbe viszik. Mások takarékoskodnak az árammal, vagy el szeretnék érni, hogy több időt töltsenek a szabadban…
Még lehetne sorolni a számtalan fogadalmat, mellyel a 2022-es évet kezdtük. Egy azonban biztos. Remek ötletek gazdagítják az ÖKO faliújságunkat és nincs más feladatunk, mint betartani őket, ami nem is olyan kis munka.
Hajrá! Ha ezt megvalósítjuk, jobbá tesszük szűkebb és tágabb környezetünket!

További képek itt