Hulladékcsökkentési hét

Hulladékcsökkentési hét 2021. november 22. – 26.

A Hulladékcsökkentési Hét csak egy rövid időszak, általában november utolsó előtti vagy utolsó hete. A sok ezer önkéntes szenvedélye és erőfeszítése teszi különlegessé ezt a pár napot, akik cselekedeteikkel felhívják a figyelmet a fenntartható fogyasztás és a körforgásos gazdaság jelentőségére közösségeikben.

Ezt a hetet iskolánkban is megtartottuk. A fényképek is tanúskodnak a program sikerességéről. Diákjaink minden tőlük telhetőt megtettek azért, hogy csökkentsük az intézményben keletkező műanyag hulladék mennyiségét. Szelektíven gyűjtöttük a papírt is.
A kihívásokat is teljesítették a gyerekek, gyönyörű alkotások készültek, melyeket az első emeleten kiállítottunk! Készült hóember, robot, sok féle állat, plakát, és rengeteg igényes mű.

Köszönjük a gyerekek és a szülők közreműködését!

További képek itt