Tematikus nap - Dunaújváros 70 éves

Tematikus napot tartott felső tagozatunk szeptember 18-án. Dunaújváros 70. születésnapja alkalmából a város történetével, épületeivel, dunaújvárosi születésű híreségekkel kapcsolatos vetélkedőn vettek részt diákjaink. A délelőttöt kitöltő kvízek egymást követték, tanulóink pedig bizonyíthatták, mennyire ismerik városukat. A legügyesebbek rajz és fotópályázaton is részt vettek. Számos alkotás, fénykép ér-kezett, melynek témája „Miért szeretem Dunaújvárost”.
Mindenki nyertesnek mondhatja magát, aki részt vett ezen a délelőttön. Új információkkal gyarapodha-tott, megismerhette jobban a várost. A vetélkedőn szoros verseny alakult ki. Első helyezett lett a 8.a osztály, őt követi friss ötödikes osztályunk, az 5.b. Harmadik helyezett a 7.a osztály lett. Gratulálunk mindhárom osztálynak!

A programot a természettudományos munkaközösség szervezte, köszönjük!

A rajzverseny és a fotópályázat munkái itt tekinthetőek meg.

Fink-Piros Bálint (8.B) alkotása