Tököljünk együtt! – avagy őszi hangulat online oktatásban

Alsós kisdiákjaink szept. 18-án online formában dolgozták fel az aktuális tananyagokat, mely a Tököljünk együtt! címet kapta és az ősz, a hagyományok és a Tökfesztivál köré építettünk fel. Ez az évszak a sokszínűségéről és a változatosságáról ismert, s ez csodálatos módon visszatükröződött a megvalósított feladatokban, melyek közül ízelítőül néhány a teljesség igénye nélkül:

Csapj az asztalra! – játék; tökös vonalvezető;  rejtvényes és rejtélyes matematika tökös feladatokkal;  Manósuli segítségével megvalósított zenés torna;  Barátunk az őszi  természet; Mese Petivel a gombával; őszi párkereső; megadott recept és mérések segítségével ínycsiklandó csokoládé mártás készítése; labdás játékok; tök jó TOTO; Tökös feladatlap stb.

A visszaküldött munkák ékesen bizonyítják, hogy alsósaink komolyan vették a feladatokat és remek munkát végeztek. Gratulálunk!

 

A munkákról készült képek itt tekinthetőek meg