Magyar Diáksport Napja – Alsós szemmel

Végre egy nap, szeptember 24-e, mikor csak 3 óránk volt. Nem ültünk egész nap az iskolapadban görnyedve a tankönyvek felett és egy-egy feladat megoldásán sem kellett gyötörni magunkat.
Végre kimozdulhatunk, együtt játszhatunk és elmerülhetünk az élmények tengerében!
11 óra volt és elindultunk. Tudtuk, hogy a Duna partra megyünk és ez már önmagában fellelkesített bennünket, aztán jöttek a jobbnál jobb állomások: játszottunk farokfogót, volt erőt próbáló kötélhúzás, dobáltunk lufikat a levegőben – amik sajnos gyakran kidurrantak –, belebújtunk a mókusok bőrébe, akiket kizavartak a házból és az utolsó állomásként lelkesen gyűjtöttük a szétszóródott cukorkákat.
Az akadályverseny célja az volt, hogy minden egyes tanuló részt vegyen az összes állomás összes feladatában. Így nem csak a legjobb sportolók eredménye és aktivitása számít bele a játékba, hanem mindenkinek az egyéni teljesítménye is.
Nagyon jól éreztük magunk és reméljük, hogy máskor is lesznek ilyen remek programok! Ez jobb volt, mint a tanulás!

 További képek a galériában