Köszönet – A SZÜSZE ajándékok megérkeztek

Az iskolai szülői szervezet leköszönő elnöke, Kónya Ildikó, a 2020/2021-es tanévzáró ünnepélyünkön bejelentette, hogy közösségünket a Szülői Szervezet szeretné megajándékozni. A SZÜSZE az elmúlt évek jótékonysági akcióin összegyűjtött pénzösszegből tárgyi ajándékokat vásárolt nekünk, melyek július folyamán meg is érkeztek intézményünkbe:

• 1db kombinált tűzhely 85 482 Ft,
  • 1 db turmixgép 6450 Ft,
  • 1 db mobil projektor 136 791 Ft,
  • ezen felül az eszközök szállítása és üzembe helyezése.

ajandek SZUSZE 21

A tűzhely és a turmixgép alagsori tankonyhánkban kerül elhelyezésre. Mindkét eszközt tanítványaink fogják birtokba venni, technika órákon, kiskukta szakkörön, farsangi és egyéb iskolai rendezvényeken kívánják használni. A projektor szintén iskolai rendezvényeink, főként az iskolai ünnepélyek eszköztárát fogja bővíteni.

A szülői szervezetnek hálásan köszönjük az iskolai eszközparkunk közel negyedmillió forint értékű frissítését.

Ezúton tisztelettel köszönjük Kónya Ildikó elnökasszony iskolánkért végzett aktív szülői munkáját, támogatását. Továbbá kívánunk, Ildikó, sikeres és tevékeny együttműködést nagyobb gyermekei új iskolájával!

A Dunaújvárosi Petőfi Sándor Általános Iskola közössége