Bronz minősítésű kis mesemondónk

Az online oktatás előtt Vainel Vince iskolánk 3.c osztályos tanulója ismét vállalkozott arra, hogy a mesemondók között megmérettesse magát, induljon a "Táltos Világ" Népmese- és Népballada Előadói Találkozón, az előző évhez hasonlóan.

vince 3c

 

Idén a területi versenyre már a videófelvétellel kellett jelentkezni, amely alapján a zsűri a területi fordulón Vincét arany minősítéssel díjazta és így tovább jutott az országos döntőbe. 2021. június 12-én nagy várakozással és reménnyel indult útnak Budapestre Vince, hogy ismét a zsűri előtt adhassa elő Az állatok nyelvén tudó juhász című magyar népmesét. Amellyel az országos döntőben képviselte a Petőfi iskolát és Dunaújvárost. A zsűri szavazatai alapján bronz minősítést szerzett. Felkészítésben elsősorban szülei és osztályfőnöke segédkezett. 

Gartulálunk Vincének ehhez a kimagasló eredményhez és büszkék vagyunk rá, hogy iskolánk hírnevét öregbítette!