Májusi dobogósaink!

Már a pontszámokon végignézve is láthatjuk, hogy nagyon közel van már az idei tanév végé. Diákjaink óriási hajrába kezdtek, fej-fej mellett zárták a hó végét. Természetesen a dobogós helyért sokkal többet kellett most is tenni a napi kötelezettség mellett. Nézzük is a listát!

• 6.a osztály 3 tanulója az  Arany János Álalános Iskola által szervezett tankerületi, online angol versenyen vett részt és bezsebelte az 1. , a 3. és a 7. helyezést.
  • 7.a osztály 2 diákja a Dózsa Iskola által szervezett tankerületi angol versenyen ért el első helyezést.
  • 7.a osztály teljes létszámmal területi meseprojekten vett részt, ahol előadásukkal arany minősítést kaptak, sőt az egyik szereplő külön arany minősítést kapott alakításáért.
  • 7. a-ból 2 csapat (6 fő) elnyerte a 4. és az 5. helyezést a Pannon Oktatási Központ által szervezett „Barangoljuk be a világot „című vetélkedőn.
  • Ugyan ezen a versenyen a 8. a-ból 1 csapat (3 fő) 3. helyezett lett.
  • 8.a osztály egy tanulója megyei angol verseny 1. helyezésével szerzett jelentős pontot osztályának.
  • 6.b osztályos diákok a tanulószoba rendben tartását segítették elő.

A tanulmányi munkájuk során most is szép számmal szereztek dicséreteket a felsős osztályok. .Összesen 224 darabot gyűjtöttek, ebből a legtöbbet a 6.a osztály kapta, 54-et.

Május hónapban a legtöbb pontot gyűjtő osztály

a 7. a lett.

Szeretettel gratulálunk nektek!

A dobogó  2. fokára a  8.a - , 3. fokára  a 6.a osztály léphet fel.

Büszkék vagyunk rátok!

Petőfisnek lenni jó!

2021 maj dobogo

2021 máj eredmenytabla

Az első helyezett díja, hagyományosan pizza, melyet most is a DÖK szponzorál a nyertes osztálynak.

Koppányiné Sági Mónika – Osztályfőnöki munkaközösség- vezető