Újabb dicsőség !

A Pannon Oktatási Központ által szervezett tankerületi "Barangoljuk be a világot virtuálisan!” elnevezésű versenyén iskolánkból 3 csapat is indult. A 3 fordulóból álló verseny már december óta nagy kihívást jelentett diákjaink számára.

2 csapat a 7.a osztályból, 1 csapat pedig a 8.a –ból mérte fel földrajz és informatika órán szerzett tudását és megannyi új ismerettel is gazdagodott a szervezőknek köszönhetően. Online térben ugyan, de mégis izgalmakkal teli feladatokon keresztül utazhatták körbe a Földet. Ugyan az utazás több mint 80 napig tartott, de mégis nagyon előkelő helyezést sikerült magunkénak tudni. Eme rendkívüli útra, egy-egy laptoppal és telefonnal a hónuk alatt 11 csapat indult el és szerencsésen értek is haza. Mi azonban büszkén elmondhatjuk, hogy nem csak részesei voltunk a nagy kalandnak, hanem nyertesei is, hiszen a 3., 4., 5., helyezért is elnyerték diákjaink.

III. helyezett a 8.a csapata - Zűrös hármas fantázianévvel
zurosharmas