Házi angolverseny – 7.a

A tavaszi szünet környékén a 7.a osztállyal Húsvét témakörben tankerületi versenyre készültünk. A gyerekek tanulópárokat alkottak, majd együtt kutakodtak, forrásokat elemeztek, prezentációt készítettek, hanganyagot írtak és rögzítettek. A munka igazi házi verseny formájában zajlott egy teljes hónapon át. A projektmunka során értékes produktumok készültek, ezért a felsős diákönkormányzat támogatásával valamennyi résztvevő jutalomban részesült. Házi angolversenyünk I. helyezését Sárosi Zalán és Tenyér Levente munkája érdemelte ki. A II. helyet Fábián Virág és Fábián Attila prezentációja nyerte el. A harmadik helyen Csikós Vivien és Szabó Bianka előadása végzett.

honlap cikk av7

Gratulálunk minden résztvevőnek! Reméljük, hogy a projektmunka során alkalmazott informális tanulás is hasznosan fejlesztette a tanulók idegen nyelvi kompetenciáját, valamint szociális és vállalkozói képességeit!

Felkészítő pedagógus: Árvai Gyöngyi és Zsoldos Mónika